Průmyslový infrazářič Ekostar PRO2500

Výrobce: Ekostar
Dostupnost: Skladem
Doba dodání ihned
Cena 7 084 Kč
Původní cena 7 700 Kč
ks

Cena včetně PHE a DPH.

Vysokoteplotní infrapanel Ekostar PRO2500

Skladovací nebo výrobní haly jsou většinou rozsáhlé prostory s  vysokými stropy. V  českých klimatických podmínkách se musejí vytápět tak, aby uvnitř se pohybující osoby netrpěly zimou a  uskladněné zboží nebylo znehodnoceno.

Při použití teplovzdušného topení dochází ke stoupání teplého vzduchu do horní části stavby a v prostoru u země se drží vzduch chladnější. Díky tomu je pod střechou tepleji než u podlahy. Dochází tím ke zbytečnému ohřívání vzduchu a k ekonomickým ztrátám. 

Na trhu se objevil nový způsob vytápění - vysokoteplotní energeticky úsporný průmyslový infrazářič Ekostar PRO2500 je navrženo pro rychlé a komfortní vytápění s výškou stropu od 3 metrů.

Jednoduchá montáž na strop. Ideální jako hlavní topný systém.

Použití:

Průmyslové infrazářiče PRO jsou používány v dostatečně velkých prostorách s vysokými stropy, jako jsou obchody, sklady, továrny, výrobní prostory, garáže, hangáry, obchodní centra, haly, tělocvičny, průmysl, atd.

Řada průmyslových Infrazářičů jsou prezentována v různých výkonech. Infrazářiče - nová generace moderních zařízení, která se používají pro vytápění průmyslových prostor, které umožňují rychle a pohodlně vytápět místnosti s vysokými stropy a nemají žádný škodlivý vliv na lidské zdraví.

Jmenovitý výkon 2600 W

Průměrná spotřeba energie na 800 wattů
 

 

Vytápěná plocha:

  • Jaro-podzim: - 4 stupně venku v interiéru je 20 ° - 60 m2
  • Zima: -16 stupňů venku, v interiéru je 20 °- 40 m2

vytápěná plocha je přímo úměrná požadavku v místnosti na teplotu, a venkovní teplotě. Pro české podmínky počítáme spíše střed této výhřevnosti při teplotě 20°C v místnosti a venkovní teplotě maximálně -16°C.

Zima: -16°C venku, v interieru 20°C - Vyhřátá plocha tedy cca 40m2  

 

 

Technické Parametry

Maximální výkon 2600W           
Regulace výkonu ne, lze externí regulace
Napájení 230V / 50 Hz
Rozměry 8 x 36 x 123 cm
Ovládání manuální, centralní
Plocha vytápění 40 m2, průmysl
Umístění na strop
Přípojení na pevno
Barva bílá
Krytí IPX4

 

Doprava zdarma při nákupu nad 2999
Ventilátory se zvlhčovačem

Ventilátory se zvlhčovačem

Kombinace čistšího vzduchu s optimální vlhkostí Vzhledem k tomu, že se kvalita vzduchu stává celosvětově závažným problémem, je čistý vzduch vzácnější než kdy předtím....

Vytápění s infrazářičemi

Vytápění s infrazářičemi

Každý jistě zaslechl výraz infrazářiče, který se ve společnosti objevuje především ve spojitosti s topením. Jde totiž o moderní alternativní zdroj vytápění, jež může nabývat mnoha ...

GoPay Reklama Facebook YouTube
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace