Průmyslový infrazářič Ekostar PRO6000

Výrobce: Ekostar
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Doba dodání do týdne
Cena 14 702 Kč
Původní cena 15 980 Kč
ks

Cena včetně PHE a DPH.

Vysokoteplotní infrapanel Ekostar PRO6000

Skladovací nebo výrobní haly jsou většinou rozsáhlé prostory s  vysokými stropy. V  českých klimatických podmínkách se musejí vytápět tak, aby uvnitř se pohybující osoby netrpěly zimou a  uskladněné zboží nebylo znehodnoceno. 

Při použití teplovzdušného topení dochází ke stoupání teplého vzduchu do horní části stavby a v prostoru u země se drží vzduch chladnější. Díky tomu je pod střechou tepleji než u podlahy. Dochází tím ke zbytečnému ohřívání vzduchu a k ekonomickým ztrátám. 

Na trhu se objevil nový způsob vytápění - vysokoteplotní energeticky úsporný průmyslový infrazářič Ekostar PRO6000 je navrženo pro rychlé a komfortní vytápění s výškou stropu od 4 metrů.

Jednoduchá montáž na strop. Ideální jako hlavní topný systém.

Použití:

Průmyslové infrazářiče PRO jsou používány v dostatečně velkých prostorách s vysokými stropy, jako jsou obchody, sklady, továrny, výrobní prostory, garáže, hangáry, obchodní centra, haly, tělocvičny, průmysl, atd.

Řada průmyslových Infrazářičů jsou prezentována v různých výkonech. Infrazářiče - nová generace moderních zařízení, která se používají pro vytápění průmyslových prostor, které umožňují rychle a pohodlně vytápět místnosti s vysokými stropy a nemají žádný škodlivý vliv na lidské zdraví.

Jmenovitý výkon 6000 W

Průměrná spotřeba energie na 2000 wattů
 

 

Vytápěná plocha:

  • Jaro-podzim: - 4 stupně venku v interiéru je 20 ° - 100 m2
  • Zima: -26 stupňů venku, v interiéru je 20 °- 80 m2

vytápěná plocha je přímo úměrná požadavku v místnosti na teplotu, a venkovní teplotě. Pro české podmínky počítáme spíše střed této výhřevnosti při teplotě 20°C v místnosti a venkovní teplotě maximálně -16°C.

Zima: -16°C venku, v interieru 20°C - Vyhřátá plocha tedy cca 80m2  

 

 

Technické Parametry

Maximální výkon 6000W           
Regulace výkonu ne, lze externí regulace
Napájení 380V / 50 Hz
Rozměry 8 x 36 x 150 cm
Ovládání manuální, centralní
Plocha vytápění 80 m2, průmysl
Umístění na strop
Přípojení na pevno
Barva bílá
Krytí IPX4

 

Doprava zdarma při nákupu nad 2999
Vytápění s infrazářiči

Vytápění s infrazářiči

Každý jistě zaslechl výraz infrazářiče, který se ve společnosti objevuje především ve spojitosti s topením. Jde totiž o moderní alternativní zdroj vytápění, jež může nabývat mnoha ...

Ventilátory se zvlhčovačem

Ventilátory se zvlhčovačem

Kombinace čistšího vzduchu s optimální vlhkostí Vzhledem k tomu, že se kvalita vzduchu stává celosvětově závažným problémem, je čistý vzduch vzácnější než kdy předtím....

GoPay Reklama Facebook YouTube
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace