Generátor ozónu OGH6000

35 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Čistička vzduchu, ozónový generátor s výstupem ozónu 6 000 mg/h,  příkon 65W, časovač, dosah do 120 m2, odstraňuje bakterie, viry, plísně, benzen, toluen 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 5 590 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–44 %)
Cena 2 554 Kč bez DPH
3 090 Kč    
Kód produktu 863
Kategorie Péče o vzduch
Záruka 24 měsíců
 
Ozónový Generátor OGH6000

Ozónový generátor OGH6000 s ozónovou silou 6000 mg za hodinu postará o odstranění nepříjemných pachů, bakterie, virů, plísní, choroboplodných zárodků a houby ve všech prostorech do 150 m2. Zároveň je schopen rychle a efektivně eliminovat nepříjemné zápachu z cigaret, zvířat, plísní atd. 
Dezinfekce ozónem je naprosto bezpečná, protože neobsahuje žádné člověku nebezpečné chemikálie a nemá negativní vliv na životní prostředí. Po jeho aplikaci nezůstanou ve vzduchu žádné zdraví škodlivé substance a zápachy, jelikož se ozón brzy přemění na kyslík. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

Díky výkonu 65 W je ozónový generátor energeticky úsporný a nákladově efektivníPro pohodlné přenášení je ozónový generátor vybaven rukojetí. Gumové nožičky poskytují stabilitu na každém povrchu. Kompaktní a lehké pouzdro je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné a zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

Tento ozonový generátor je vhodný ve všech prostorách jako jsou hotelnictví, v sanitárních zařízeních, dopravních prostředcích, v prodejnách potravin, v ordinacích a čekárnách, apod.

UPOZORNĚNÍ: V době provozu, nesmí do místnosti lidé ani zvířata. Po čištění ozónem je třeba místnost vyvětrat po dobu 20 až 30 minut, než ji lze normálně využívat. 

Pro delší dobu použití než dovoluje časovač, otočte ovládací tlačítko proti směru hodinových ručiček do polohy Hold.

Klíčové vlastnosti
  • Výstup ozónu 6 000 mg/h
  • Čistí vzduch ve vozidle, doma, kdekoliv je potřeba až do 120m2.
  • Odstraňuje bakterie, viry, formaldehyd, benzen, toluen, apod.
  • Odstraňuje zápach cigaret, zvířat, plísně, atd.
  • Působí proti alergiím, zabíjí bakterie a pyly
  • Integrovaný časovač na 180 min.
  • Tichý provoz, max. hlučnost 40 dB
  • Madlo pro snadné přenášení
  • Snadná údržba 
Před zapnutím

Krok 1 - Vyčistěte místnost
Než začněte s čištěním místnosti, odstraňte zdroj zápachu. Zavřete okna a dveře. Ujistěte se, že v místnosti nikdo není, ani zvířata.
Krok 2 - Nastavte časovač
Důrazně doporučujeme nastavit časovač a opustit místnost. Doba ošetření může být upravena v závislosti na velikosti místnosti a kvalitě vzduchu. Pokud tyto informace nemáte, můžete začít s 15 minutami a upravit dobu trvání nebo frekvenci léčby pro příště. 
Krok 3 - Používejte pouze v neobydlené místnosti
Vystavení vysokým koncentracím ozónu může být škodlivé. Ujistěte se, že nejste v místnosti, která je léčena ozónem. Balení obsahuje značku zákazu, kterou lze zavěsit na dveře.

Technické parametry
Typ výrobku Generátor ozónu
Model  OGH6000
Příkon 65 W
Napětí 230V / 50Hz
Výstup ozónu 6 000 mg/h
Časovač 180 minut
Materiál Ocel
Hlučnost 40 dB
Rozměry 296 x 236 x 202 mm
Hmotnost 2,1 kg
 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: